ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 12 lipca 2012

ATP Bastad

13.07.2012
Lindstedt R./Tecau H. - Ebelthite C./Murray J.
Typ:  Lindstedt R./Tecau H.
Kurs: 1,30
Pewność: 3/3

Jutro co prawda jest piątek trzynastego, podobno pechowy dzień, ale ja jutro żadnej niespodzianki w tym meczu nie przewiduję. Turniej rozgrywany jest w Szwecji więc w rodzimym kraju Roberta Lindstedta. Szwed grał tutaj 3 razy w finale, dwa razy zwycięsko z kolegą Horią Tecau (w 2010 i 2011 roku) i raz poległ grając z partnerem Robinem Soderlingiem w 2009 roku. Do tego należy dodać fakt, że Panowie już w tym roku wygrali turniej w Rumunii czyli ojczyźnie Tecau, teraz kolej na Szwecję.
Forma również przemawia za faworytami, bo nie zapominajmy o tym, że jeszcze parę dni temu para Szwedzko-Rumuńska grała w finale Wielkiego Szlema, gdzie po raz trzeci polegli w finale na Wimbledonie. Ebelthite i Murray grają po raz drugi ze sobą, brak im zgrania. Do tego Colin jest dość przeciętnym deblistą.

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz