ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 20 lipca 2012

ATP Gstaad

20.07.2012
Dimitrov G. - Kubot L.
Typ:  Dimitrov G.
Kurs: 1,40
Pewność: 2/3

Bułgar to młody talent. Z roku na rok coraz lepsze wyniki, potrafi napsuć graczom z czołówki wiele krwi. W Szwecji nawet udało mu się przełamać Ferrera. Wczoraj grał z prawie dwu metrowym Dustinem Brownem, który zaserwował 9 asów. W tym pojedynku utrzymywał wysoki poziom procentowy własnego podania.
Grannolers w meczu z Kubotem zagrał bardzo słabo, nie potrafił nawet utrzymywać swojego podania. Miał tylko 52% wygranych punktów z własnego podania, przy Kubota 69% (Dimitrov 74% z Brownem).
Łukasz też zagrał dość słabo, już z Chorwatem ciężko mu było utrzymać własne podanie, a z Hiszpanem popełnił 4 podwójne błędy przy skuteczności 1 serwisu 65%. Tak jak wcześniej pisałem, Polak gra słabo, a Grannolers zagrał beznadziejne spotkanie (być może skupia się bardziej na deblu w tym turnieju).

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz