ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 16 lipca 2012

Chile Primera Division

16.07.2012
Universidad de Chile - Deportes La Serena
Typ:  Universidad de Chile
Kurs: 1,25
Pewność: 2/3

Nie pozostawiam sobie złudzeń kto w tym pojedynku zwycięży. Atut własnego boiska w tym spotkaniu jest ważnym czynnikiem bo od 4 kwietnia 2011 "LaU" roku wygrało u siebie we wszystkich rozgrywkach 38 spotkań, zanotowali 6 remisów i tylko 3 razy przegrali, ostatnio 22 grudnia 2011 roku po bramce w 90 minucie.
Do tego nie ma co się oszukiwać, ale Universidad jest znacznie lepszą drużyną niż goście La Serena. Lepszy skład, lepsze wyniki, wygrali I część rozgrywek Aperturę i nie bez powodu grali w półfinale w Copa Libertadores z Boca Juniors.
La Serena w I części rozgrywek zajęła 13 miejsce (bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo, 2 remisy i 6 porażek), Universidad zanotował tylko 1 remis na własnym obiekcie przy 8 zwycięstwach.
Ostatnie 5 meczy wyjazdowych gości to 5 porażek i to dość wysokich (tylko w ostatnim meczu nie przegrali więcej niż 1 bramką), jeszcze wspomnę o tym, że ostatni swój mecz grali 19 maja, więc nie są nawet w rytmie meczowym w porównaniu z dzisiejszymi gospodarzami.
Dwa ostatnie pojedynki pomiędzy tymi drużynami to pewne zwycięstwo faworytów 1:3, 4 lutego tego roku i 3:0, 31 lipca 2011.

Wynik: 5:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz