ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 7 sierpnia 2012

ATP Toronto

07.08.2012
Fish M. - Ebden M.
Typ:  Fish M.
08.08.2012
Isner J. - Andujar P.
Typ:  Isner J.
Kurs: 1,38 bet-at-home
Pewność: 1/3

Rok temu Mardy Fish w Montrealu doszedł do finału, gdzie przegrał z samym Djokovicem w 3 setach. Nawierzchnia jest szybka, a to plus dla Amerykanina bo większość kariery spędził na kortach twardych. Ostatnio również zaprezentował się z dobrej strony, półfinał w Waszyngtonie, 4 runda na Wimbledonie i zacięty mecz z Tsongą. Początek sezonu mu nie wyszedł, mam nadzieję, że teraz to sobie mocno odbije.
Australijczyk Ebden w 3 meczach kwalifikacyjnych potracił sety, wcześniej przegrywał mecze z rywalami z którymi miał przegrać, sezon dość przeciętny (często odpadał już w 1 rundach), rok temu odpadł z Montrealu już w kwalifikacjach. O ile Fish zagra swój tenis to Matthew nie będzie miał nic do powiedzenia.
W drugim meczu widzę pewne zwycięstwo Isnera. Andujar ostatnio nie dość, że nic nie gra na swojej ulubionej nawierzchni, to na kortach szybkich tym bardziej nie będzie miał nic do powiedzenia. Rok temu odpadł w pierwszej rundzie. John Isner ma kapitalny serwis, więcej umiejętności i trzyma wysoką formę. Ćwierćfinał na turnieju w Londynie, półfinał z Roddickiem w Atlancie i finał w Newport.

Wynik I: 2:0
Wynik II: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz