ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 8 sierpnia 2012

Chile Primera Division

09.08.2012
Universidad de Chile - Palestino
Typ:  Universidad de Chile
Kurs: 1,45
Pewność: 1/3

O Universidad de Chile pisałem już wcześniej, a mianowicie tutaj. Więc nie ma sensu pisania znowu tego samego. Przewiduję podobny scenariusz jak ostatnio, czyli gładkie zwycięstwo gospodarzy którzy rozegrali w lidze dopiero 2 mecze. Palestino na wyjazdach spisuje się dość przeciętnie jak większość zespołów Ameryki Południowej. Nie ma co porównywać klas zespołów bo goście są o co najmniej jedną klasę gorsi od rywali.
Mistrz Chile 1 sierpnia grał ostatnio na jakimś dziwnym turnieju z japońskim zespołem Kashima Antlers. Wynik remisowy 2:2 i porażka w karnych zespołu z Ameryki. Patrzyłem na skład kto tam grał i widzę, że został wystawiony drugi garnitur. Kluczowi gracze są oszczędzani, a grali rezerwowi. To tylko świadczy o tym, że skupiają się na lidze i nie chcą ryzykować ani przemęczać swoich piłkarskich wirtuozów.

Wynik: 3:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz