ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 8 sierpnia 2012

Siatkówka - Olimpiadia panowie

08.08.2012
Stany Zjednoczone - Włochy
Typ:  Stany Zjednoczone
Kurs: 1,30
Pewność: 1/3

Amerykanie według mnie zawsze przed Igrzyskami są traktowani z dużym dystansem, co się później okazuje błędem. Zajęli pierwsze miejsce w grupie i słusznie. Z Tunezją wygrali 3:0, a grali rezerwowi by kluczowi zawodnicy mogli odpocząć. Z Rosją toczyli zacięty 5 setowy bój i niestety polegli. Wygrali 3:1 z Brazylią, a mogło się to skończyć gładko 3:0. Niemcy i Serbowie nie mieli najmniejszych szans w meczu z USA, nie ugrali nawet seta.
Do tego nie zapominajmy, że Amerykanie traktują Igrzyska najpoważniej ze wszystkich siatkarskich turniejów, tu dają z siebie 200%, co wyniki z Pekinu 2008 potwierdzają.
Włosi niby siatkarska czołówka, ale moim zdaniem już delikatnie wypaleni. Tutaj na turnieju z Londynie prezentują się dość przeciętnie. 3:0 z Bułgarią, 5 setówka z Australią, porażka z Polską 3:1, a grupa nie należała do najtrudniejszych. Moim okiem ogólnie wygląda to słabo i dziś spisuję "Italię" na straty.

Wynik: 0:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz