ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 19 września 2012

ATP Metz

19.09.2012
Seppi A. - Dodig I.
Typ:  Seppi A.
Kurs: 1,44
Pewność: 2/3

Panowie już się raz spotkali w tym roku na turnieju w Belgradzie gdzie gładko wygrał Włoch 2:0, ale nic w tym dziwnego, bo turniej rozgrywał się na kortach ziemnych. Drugi raz grali ze sobą aż w 2010 roku gdzie również wygrał faworyt Adreas Seppi.
Dodig Ivan w tym sezonie znacznie pod formą, widziałem go w tym roku nie raz i kompletnie mnie nie przekonuje swoją grą. Serwis bardzo nieregularny, gra w korcie dość mocno przeciętna. Patrząc na jego ostatnie wyniki można stwierdzić, że nikogo nie ograł, a jak wygrywał to lał jakiś leszczy typu Jan Minar (300 miejsce), J. Ouanna (128 miejsce), H. Moriya (204 miejsce). Na turnieju w Cincinnati co prawda ograł Goffina i Petzschnera, ale co jak co to każdy chyba wie jak grają niektórzy zawodnicy przed turniejem wielkoszlemowym. Wcześniej dostawał baty od każdego.
Moim zdaniem Seppi jest bardziej regularniejszy, potrafi postawić czoła czołówce, uda czasami mu się coś ugrać na szybkich kortach. Rok temu dość sporo grał w halach, w 2011 bilans 7:5 ATP (12:0 kwalifikacje i challengery). Na rozkładzie tacy zawodnicy jak Almagro, Querrey, Benneteau, Dawidienko.

Wynik: 2:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz