ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 9 października 2012

ATP Shanghai

10.10.2012
Nishikori K. - Querrey S.
Typ:  Nishikori K.
Kurs: 1,83
Pewność: 1/3

Japończyk na pewno jutro łatwo skóry nie odda, broni tutaj wielu punktów. W 2011 roku doszedł na tym turnieju aż do półfinału, gdzie poległ ze zwycięzcą turnieju Andy Murrayem. Teraz na turniejach w Azji prezentuje wysoką formę. Wygrany turniej w Tokio, półfinał w Kuala Lumpur i zacięty mecz z Juanem Monaco tylko dobrze wróżą na jutrzejszy typ. Do tego podoba mi się gra Japończyka, jest zawzięty, ambitny, konsekwentny, szybko porusza się po korcie. To wszystko na Amerykanina Sama powinno wystarczyć.
Nie zapominajmy też o tym, że Nishikori lubi grać w halach, o czym świadczą jego wyniki (10:4 to jego bilans z roku 2011 w halach).
Querrey po US Open mało co grał, na turnieju w Pekinie co prawda ograł Verdasco i Seppiego, ale te zwycięstwa kompletnie mnie nie przekonują bo obaj panowie preferują bardziej grę na kortach ziemnych, oraz w moim odczuciu są w znacznie dużo gorszej formie niż Kei.

Wynik: 1:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz