Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Pewność: 2/3

Berdych jest znacznie lepszym tenisistą od Querreya pod każdym względem. Rok temu Czech odpadł już 2 drugim meczu z Feliciano Lopezem który przegrał dopiero po zaciętej walce z Ferrerem w 3 setach. W tym roku myślę, że zajdzie dużo dalej. W drugiej rundzie pokonał dość łatwo Włocha Seppiego 6:3, 6:3. Na turnieju w Tokio przegrał ze zwycięzcą turnieju Kei'em N.
Amerykanin grubo pod formą, nie gra swojego najlepszego tenisa. H2H pomiędzy zawodnikami 3:1 na korzyść Tomasa. Panowie dość niedawno się spotkali bo na US Open gdzie zwyciężył Berdych 3:1, przegrywając 1 set w tie breku. Jeszcze drugi raz grali ze sobą na amerykańskiej ziemi w Winston-Salem gdzie Tomas bez problemów wygrał w dwóch setach 6:4, 6:3