ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 26 października 2012

ATP Valencia debel

26.10.2012
Knowle J./Polasek F. - Ferrer D./Ferrero J.C.
Typ:  Knowle J./Polasek F.
Kurs: 1,83 bet365
Pewność: 1/3

Oddsmakerzy w bet365 chyba lekko przysnęli w piątek. Bo wystawili jak na razie najwyższy kurs, gdzie w innych bukmacherach można spotkać nawet kurs 1,55.
Ja w to wchodzę, ale za najniższą stawkę. Moim zdaniem typ ma spore szanse na powodzenie. Ferrer jest po kontuzji więc wątpię by przed "Mastersem" chciał grać na dwa baty. Z drugiej strony nigdy nie był on jakimś specjalnym deblistą. Ferrero Juan Carlos to stary wyjadacz, ale umiejętności to on ma aktualnie na poziomie challengerowskim. W Walencji ograli jak na razie w 3 setach Berloqa i Dolgopolova, więc dwóch singlistów.
Dziś zagrają przeciwko doświadczonej parze dwóch solidnych deblistów którzy już odprawili z kwitkiem zwycięzców Wimbledonu 2012. Wcześniej doszli aż do finału na turnieju w Wiedniu. Ferrer z Ferrero są spokojnie w ich zasięgu ręki, a taki kurs biorę z pocałowaniem ręki.

Wynik: 1:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz