ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 10 października 2012

WTA Linz

10.10.2012
Goerges J. - Oprandi R.
Typ:  Goerges J.
Kurs: 1,40 bet365
Pewność: 2/3

Julia wczoraj zagrała dobry mecz z Danielą H. Jedynym jej minusem w grze były idiotyczne próby skończenia piłek. Serwis jedynie zawiódł ją raz w kluczowym momencie, tak cały mecz serwowała dobrze, zagrała 5 asów. W wymianach również prowadziła i była znacznie lepsza od swojej rywalki ze Słowacji. Ogólnie powiedziałbym, że Niemka zaprezentowała się solidnie.
Romina Oprandi ograła Rumunkę Cadantu, która jest znacznie słabsza i utrzymuje dość słabą formę. Wcześniej miała jakiś chwilowy przebłysk formy na turnieju w Pekinie, ograła tam między innymi Ivanovic oraz Urszulę Radwańską, ale te zwycięstwa kompletnie do mnie nie przemawiają. Oprandi w swojej karierze w halach grała bardzo mało. Dziś spisuje ją na straty z solidną Niemką.

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz