ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 2 listopada 2012

ATP Paris

02.11.2012
Berdych T. - Simon G.
Typ: Berdych T.
Kurs: 1,28 bet365
Pewność: 2/3

Prawda jest taka, że jakby Berdych chciał już jechać na Masters w Londynie to wczoraj by się pożegnał z turniejem przegrywając z Andersonem. Tak walczył do końca, w drugim secie był wkurwiony na sędziego i miał z nim pyskówki, widać że mu zależy. Umiejętności ma o wiele większe niż Simon. Do tego nie sądzę, aby Tomek był tak głupi i odpuścił taką prostą drogą do finału. Dziś Gilles, później Janowicz albo Tipsarevic i wielki finał w którym miałby olbrzymie szanse na zwycięstwo.
Simon to przeciętny gracz, gra u siebie i nie ukrywam że to jest atut. Ale jak już pisałem wcześniej, z Rumunem Hanescu grał dość słabo, ten większość meczu grał "delikatnie" jednoręcznym backhandem. Berdych jest o wiele silniejszy i będzie mocniej uderzał.

Wynik: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz