ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 3 listopada 2012

ATP Paris

03.11.2012
Ferrer D. - Llodra M.
Typ: Llodra M.
Kurs: 3,00 bet365
Pewność: 3/3

Kurs piekielnie wysoki to raz. Llodra gra u siebie to dwa (i moim zdaniem wygra turniej). Po trzecie nie stracił w Paryżu seta, gra tutaj kapitalnie, serwis siedzi mu świetnie. Po czwarte na Ferrera czeka Londyn w poniedziałek. Po piąte i chyba co najważniejsze, Tsonga wczoraj zagrał beznadziejne spotkanie, przecież mu kompletnie nie siedział serwis, a w wymianach psuł śmieszne piłki. Ja miałem wcześniej złudne nadzieje, że Tsonga się obudzi, ale nie... On jest bez formy, na Mastersie w Londynie nic nie ugra jak tak będzie grał. Ile razy to on wczoraj zaczynał swoje gemy od 0:30 albo nawet i 0:40? A Ferrer wcale tu nic wielkiego nie gra, owszem jest groźny jak zawsze, ale Llodrę będzie mu piekielnie ciężko przełamać, a przy swoich gemach Francuz będzie ambitnie walczył o "brejki".

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz