ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 2 listopada 2012

ATP Paris

02.11.2012
Tsonga J.-W. - Ferrer D.
Typ: Tsonga J.-W.
Kurs: 1,61 bet365
Pewność: 1/3

Tsonga gra tutaj bardzo "średnio", ale fakt jest taki że jest on pupilkiem publiczności i moim zdaniem pokona Ferrera. Gdyby wczoraj Stanisław miał sprawny serwis i poukładane w głowie to Hiszpana już tutaj by nie było. David nigdy nie był serwismenem, więc łatwiej będzie tutaj o przełamania. Na obydwu Londyn już czeka.
David wczoraj po kapitalnym 1 secie znacznie spuścił z tonu i można było odnieść wrażenie że chce lecieć do Londynu (tak jak Del Potro, Djokovic, Murray). 2 set 5:4 dla Szwajcara i jego drugi serwis 30:40... Ferrer wywala returnem w pół metrowy aut, w wymianach zaczyna często walić w siatkę co do niego nie jest podobne. Możecie wierzyć lub nie, ale tak było.
Nie zapominajmy też, że Ferrer wygrał turniej w Walencji, teraz gra w Paryżu, a zaraz czeka go Londyn. Kondycyjnie to musi wszystko rozplanować, bo w końcu padnie ze zmęczenia.

Wynik: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz