ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 11 listopada 2012

ATP World Tour Finals

11.11.2012
Federer R. - Murray A.
Typ: Murray A.
Kurs: 1,66 bet365
Stawka: 5/10

Widziałem wszystkie mecze obydwu Panów i Murray o wiele bardziej mnie przekonał swoją grą niż Szwajcar. Roger jak na razie po słabym występie w Bazylei, kompletnie nie czaruje swoją grą. Spotkanie z Tipsarevicem można pominąć... Za to co wyprawiał z Ferrerem, można było się złapać za głowę. Jak na niego grał beznadziejnie! Z Del Potro przegrał mecz, ale na to można jeszcze przymknąć oko, bo i tak "Król" wyszedł z 1 miejsca w grupie.
Murray ma o wiele większy wachlarz zagrań niż Ferrer, Del Potro i Tipsarevic razem wzięci. W przebijaniu jest zdecydowanie lepszy niż Juan Marin, a to tylko będzie owocowało błędami Szwajcara. Nie zapominajmy też, że Andy gra u siebie, co jest bardzo ważnym czynnikiem mobilizacyjnym.
Panowie spotkali się niedawno w Szanghaju gdzie nic do powiedzenia nie miał wielki Roger. Tak też było na IO w pojedynku o złoto. Kurs 1,66 biorę z pocałowaniem ręki!

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz