ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 15 listopada 2012

Davis Cup

16.11.2012
Stepanek R. - Ferrer D.
Typ: Ferrer D.
Berdych T. - Almagro N
Typ: Berdych T.
Kurs: 1,31 bet365
Stawka: 2/10

Mecze moim zdaniem z cyklu ultra pewne. Finał Pucharu Davisa, Czesi grają u siebie z Hiszpanią. Stepanek ma na karku 34 lata i trzyma jeszcze czasami przyzwoity poziom. Kiedyś Radek stawiał czoło Hiszpanowi i grał z nim jak równy z równym. Ale ostatnie dwa mecze z 2012 i 2011 roku to zwycięstwa Hiszpana i to w 2 setach, mecze bardzo podobne do siebie. Wyniki setów były podobne, 2:6, 6:7 w różnych kombinacjach.
Ferrer ostatnio jest w kapitalnej formie czego byliśmy świadkami na Mastersie w Londynie czy w Paryżu. Jest niezwykle ambitny i waleczny, a w meczach dla kraju daje z siebie jeszcze więcej, 200%. Z Radkiem powinien wygrać, choć nie powiem, że to ma być łatwy mecz. H2H 3:6 dla Ferrera.
Berdych to gwiazda czeskiego tenisa i wątpię by u siebie w finale przegrał z Almagro którego miażdży umiejętnościami i to do tego jeszcze na szybkiej nawierzchni. H2H 8:3 dla Tomasa z czego 4:1 z 2012 roku. Almagro wygrał na Indian Wells gdzie Berdych był bodajże po kontuzji i wtedy miał okres złej gry, raczej na pewno coś mu się stało bo nie brał udziału w Australian Open.

Wynik I: 0:3
Wynik II: 3:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz