ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 17 listopada 2012

Davis Cup

18.11.2012
Tomas Berdych - David Ferrer
Typ: David Ferrer
Kurs: 1,61 bet365
Stawka: 2/10

Takiej okazji by złapać taki kurs na Ferrera długo nie będzie. Dlatego też go gram taką stawką. Czesi nie mieli wyboru i musieli wystawić Berdycha w deblu. Pojedynek trwał 3 godziny i 20 minut, w piątek grał 4 godziny z Almagro. Jutro o 13:00 znowu będzie musiał grać na najwyższym poziomie, przeciwko graczowi z którym trzeba długo grać by wywalczyć jakiś punkt. Myślę, że pojedynek Ferrera z Berdychem będzie długi, a z każdą minutą Czech będzie grał gorzej. Ferrer go zabiega, będzie rozrzucał po korcie, wczoraj Berdych tracił serwis w najważniejszych momentach, a Almagro jest zdecydowanie gorszy od wyżej notowanego Hiszpana. David na Davis Cupie daje z siebie 200%. Cały czas jest zmobilizowany, co wczoraj zaowocowało tylko 3 setami przeciwko Stepankowi.

Wynik: 0:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz