ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 7 listopada 2012

Liga Mistrzów

07.11.2012
Juventus Turin - FC Nordsjaelland
Typ: Juventus Turin (-1 Handicap Azjatycki)
Kurs: 1,190 bet365
Stawka: 1/10

Nie lubię stawiać na włoskie drużyny bo one lubią sprawiać nieprzyjemną sensację stąd ta niska stawka. Ale o ile Juventus chce myśleć o awansie do 1/8 to musi ten mecz po prostu wygrać. Na wyjeździe padł sensacyjny remis 1:1, ale sądząc po statystykach w których Juventus był drużyną trzykrotnie lepszą, po prostu zabrakło szczęścia. Czasem tak bywa, że drużyny oddają po 20, a nawet 40 strzałów i nie mogą trafić bramki.
Drużyna z Norwegii, jest najgorszym zespołem tej edycji, na wyjazdach grają jeszcze gorzej. Chelsea na wyjeździe wbiła im 4 bramki, Szachtar u siebie 2, Juventus na wyjeździe ich totalnie zdominował. Do tego nie zapominajmy, że Juventus ostatnio przegrał mecz z najgorszym wrogiem Interem i to u siebie, a miał rekordową serię iluś tam meczy bez porażki. Drugiego meczu z rzędu jeszcze z takim zespołem nie przegrają.

Wynik: 4:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz