ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 15 listopada 2012

Mecz Towarzyski

15.11.2012
Brazylia - Kolumbia
Typ:  Brazylia
Kurs: 1,60 bet365
Stawka: 3/10

Dużo o tym meczu myślałem jak go ugryźć. Przychodziły mi do głowy typy na over 2,5 znając potencjał ofensywny obu drużyn. Jednak z niego zrezygnowałem, a czemu? Wczoraj w super niby ofensywnym meczu Holandia - Niemcy padł wynik 0:0. Wcześniej piekielny silny Bayern z Eintrachtem który dużo strzelał i dużo tracił, padł dość niski wynik 2:0. Dało mi to do myślenia, że dzisiaj może być podobnie i Brazylia może zagrać zachowawczo. Nawet przy prowadzeniu 4:0 z Japonią czy 6:0 z Irakiem nie dali sobie wbić bramki. A defensywa Brazylii jest naprawdę silna.
Brazylia do tego meczu przystąpi w swoim najsilniejszym składzie i zobaczymy na boisku między innymi Neymara czy Hulka. Skład od Kolumbijczyków mają o kilka klas lepszy, tak samo jak i wyniki.
Ciekawą informacją na pewno jest to, że mecz zostanie rozegrany na boisku w New Jersey z okazji 1000 meczu reprezentacji Brazylii! Więc motywacja po stronie faworytów jest ogromna. Kolumbia niby ma ostatnio dobre wyniki, ale Kamerun to inna liga niż Brazylia, Paragwaj ostatnio notuje przeciętne wyniki, tak samo Chile (5 porażek z rzędu), Urugwaj również ostatnio miał bardzo często w meczach problemy ze zwycięstwem.
Dziś widzę pewną wygraną Brazylii!

Wynik: 1:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz