poniedziałek, 31 grudnia 2012

ATP Doha

01.01.2013
Lopez F. - Kubot L.
Typ: Lopez F.
Kurs: 1,45 bet-at-home
Stawka: 1/10

Co prawda typowanie po tenisowych wakacjach mija się z celem to jednak spróbuję zagrać na Lopeza. H2H co prawda 2:0 dla Hiszpana, ale raczej patrzę na to z dużym przymrużeniem oka. Lopez to wszechstronny gracz, mam tu na myśli grę na wysokim poziomie na kilku nawierzchniach i tutaj hard wcale go nie faworyzuje, ani nie stawia w roli "doga".
Feliciano już nie jednemu graczowi z czołówki napsuł nerwów, potrafi się postawić, w poprzednim sezonie startował w Sydney gdzie w 1 rundzie przegrał z finalistą Julianem Benneteau, na AO doszedł do czwartej rundy gdzie poległ z Nadalem. Widać, że rok temu przyszykował formę na początek sezonu.
Tutaj myślę, że zrobi podobnie i już na początku sezonu będzie chciał coś ugrać. Patrząc na poprzedni rok to o wiele bardziej przekonał mnie Hiszpan do siebie niż Polak i tutaj widzę raczej tendencję spadkową formy Kubota niż jej wzrost.
Nie zapominajmy o ciekawej statystyce, otóż Kubot ma problem z graczami leworęcznymi. W 2012 przegrał z Nieminenem, Melzerem, Cedrik-Marcelem Stebe, Levine. Również z leworęcznym Belluccim ma bilans H2H 2:0.
Rok temu Łukasz Kubot odpadł już w 1 rundzie tego turnieju z Adreasem Seppim.

Wynik: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz