Querrey S. - Hewitt L.
Typ: Querrey S.
Kurs: 1,80 bet-at-home
Stawka: 1/10

Benneteau 6 dni temu pokonał Hansescu na turnieju w Montpellier. Czy coś się mogło przez ten czas zmienić? Wątpię. Francuz ma świetną okazję na tym turnieju zajść gdzieś daleko. Llodra z którym miał się zmierzyć skreczował, ograł już tutaj pewnie Tobiasa Kamke 6:3 6:2 i teraz liczę na to, że zrobi to samo z Rumunem który pokonał Janowicza. Nie ma co się oszukiwać, ale Victor Hanescu jest o wiele słabszy od swojego rywala.
Hewitt jest coraz starszy i coraz mniej gra, osiąga coraz gorsze wyniki. Na turnieju w San Jose był już jedną nogą poza turniejem przeciwko Kavicicowi. Blaz prowadził 6:3 3:1 i przegrał 2 set. W 3 secie wyszedł na prowadzenie 3:1 po czym stracił później swoje podanie i doprowadził do tie-breka w którym dwa razy stracił swoje podanie. Zrobiło się 0:5 dla Australijczyka i koniec końców Hewitt przeszedł dalej.
Sam Querrey startuje na tym turnieju już od paru ładnych lat, rok temu miał pecha bo przegrał w 3 setach już w 1 rundzie z Istominem który w finale przegrał z Raonicem. Jak wszyscy wiemy Amerykanie lepiej grają na turniejach w Stanach na swoim kontynencie niż na obiektach z reszty świata. Amerykanin na Australian Open odpadł ze Stanisławem Wawrinką, ale ten został zapamiętany z bardzo dobrego meczu przeciwko Serbowi Djokovicowi, widocznie Szwajcar podczas szlema był w wysokiej dyspozycji. Więc te 3:0 z Wawrinką o niczym złym nie świadczy. Querrey bardzo rzadko odpada już w pierwszej rundzie i najczęściej z zawodnikami którzy coś potrafią, mam tu na myśli Berdycha, Llodre, Kohlschreibera itp.

Wynik I: 6:1 6:3
Wynik II: 7:6(6) 1:6 7:6(4)