Nieminen J. - Goffin D.
Typ: Nieminen J.
Kurs: 1,55 bet-at-home
Stawka: 2/10

Goffin ma dopiero 21 lat i jakoś nie zanosi się na to by był to jakiś tenisowy talent. W tym roku Belg osiąga dość przeciętne wyniki, wygrał tylko Ebdenem który jest w beznadziejnej formie i na David Cupie z preferującym korty ziemne Serbem Borisem Pashanski. Patrząc na wyniki Belga to jeżeli trafi na kogoś lepszego od siebie to po prostu przegrywa. Jego zwycięstwa są najczęściej przeciwko graczom dużo niżej notowanymi.
Nieminem to doświadczony zawodnik i większość swoich meczy rozgrywa na halach, tam osiąga swoje najlepsze wyniki. Bilans z hal (na poziomie ATP) w 2010 roku 17-8, 2011 10-5, 2012 8-6. W tym roku również prezentuje wysoką formę, o czym świadczy półfinał na turnieju w Montpellier i urwanie seta zwycięzcy całego turnieju Gasquetowi. W Sydney ugrał set z Tomicem, na AO zaliczył dwie 5 setówki, jedna z Niemcem Haasem i druga z Ivanem Dodigem.
Rok temu doszedł do ćwierćfinału w Holandii gdzie odpadł dopiero w ćwierćfinale ze zwycięzcą turnieju Federerem. W drugim secie doprowadził z mistrzem do tie breka. Wcześniej ograł Łukasza Kubot i Holendra Igora Sijslinga. Jarkko ten mecz powinien wygrać przy takich okolicznościach.

Wynik: 6:0 6:0