piątek, 1 lutego 2013

Puchar Narodów Afryki i La Liga

02.02.2013
Afryka Południowa - Mali
Typ: Afryka Południowa lub remis
03.02.2013
Atletico Madrid - Betis Sevilla
Typ: Atletico Madrid
Kurs: 1,90 bet-at-home
Stawka: 1/10

W PNA w końcu zaczęły się ważne mecze o awans do dalszej fazy turnieju. Jak wszyscy wiemy RPA gra u siebie które jest gospodarzem. Myślę, że stać ich na awans przy własnej publiczności i okoliczności, bo RPA w końcu jest jednym z najbogatszych krajów Afryki. Na turniejach jedynie na meczach RPA stadion jest "wypełniony" w porównaniu z innymi meczami gdzie nie gra gospodarz.
Mali wygrało tylko na tym turnieju z Nigrem 1:0 po bramce Keity w 84 minucie, więc dość późno. Do tego Niger na tym turnieju ugrał zaledwie 1 punkt. RPA jest w mojej ocenie lepsze od Mali i nie sądzę by ten mecz przegrali, dlatego gram bezpieczną opcję z remisem.
Atletico Madryt ostatnio znowu ma problemy z meczami wyjazdowymi, ale i tak są wiceliderami w lidze, ostatnio przegrali aż 3:0 z Bilbao, ale kto oglądał mecz to wie, że Baskowie zagrali dobry mecz.
Drużna z Simeone jeszcze nie straciła punktu na własnym obiekcie w tym sezonie (11 zwycięstw), ale oni od lat zawsze najwięcej punktów zdobywali na właśnie Vicente Calderon.
17 stycznia w CdR już obie drużyny spotkały się na obiekcie w Madrycie i wtedy wygrało Atletico 2:0. Czemu teraz miałoby być inaczej? Betis jest od 4 meczy bez zwycięstwa i zmagają się z kontuzjami, a w takich zespołach ciężko znaleźć zamienników.

Wynik I: 1:1
Wynik II: 1:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz