piątek, 12 kwietnia 2013

ATP Houston

Ginepri R. - Monaco J.
Ginepri R. +4,5 ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 3/10

Ostatnio handicap na Tima Smyczka +4,5 nie wszedł. Monaco pierwszy set wygrał po tie-breku, a w drugim podłamany psychicznie Smyczek ugrał tylko jednego gema. Dziś stawiam na o wiele mocniejszego psychicznie mięśniaka z Florydy Robbiego Ginepri który obudowuje straconą pozycję w rankingu spowodowaną przez przerwę od US Open 2012 do turnieju w Dallas w 2013 roku. Amerykanin w Houston wygrał już 5 meczy, łącznie z kwalifikacjami, a ostatnio pokonał Martina Alunda który rozprawił się z Hewittem. Dość zaskakujący wynik, a kurs 1,20 na Monaco który pokonując Tima Smyczka wygrał swój pierwszy mecz w 2013 na turniejach rangi ATP jest moim zdaniem źle oszacowany. Panowie grali ze sobą w 2008 roku i wygrał wtedy Monaco 7:5 7:6(3).

Wynik: 1:6 0:6