czwartek, 4 kwietnia 2013

Liga Europejska

Tottenham - Basel
Powyżej 2,5 bramek ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10

White Hart Lane to trudny teren dla każdej drużyny. Liga Europejska wkracza w taką fazę, że każda z drużyn w niej uczestniczących chce zdobyć to trofeum. Basel wie przed jakim trudnym zadaniem dzisiaj stoi i wywiezienie choć jednego punktu z Londynu nie będzie na pewno łatwe. Choć w większości wyjazdowych meczy w LE drużyny ze Szwajcarii padały undery to dzisiaj liczę na festiwal strzelecki, a przynajmniej jednego gola dla gości. Już Tottenham pokazał w meczu z Interem w Londynie, że dla gości nastawienie defensywne nie ma najmniejszego sensu. W tamtym meczu powinno być dobre 5:0 jak nie wyżej dla ekipy Villas-Boasa. Inter miał tam swoje 5 minuty gry i nie więcej, resztę meczu czyli 85 minut to były ataki Tottenhamu, Inter na tle Londyńczyków wydawał się zespołem z okręgówki. Tutaj trener dobrze wie, że pomimo osłabień musi u siebie stworzyć dobrą zaliczkę bramkową przed wyjazdem do Szwajcarii, do tego 3 dni później Tottenham gra ważny mecz u siebie z Evertonem, a warto dodać, że w tym sezonie gospodarze grają o udział w Lidze Mistrzów. Goście również 7 kwietnia mają ważny mecz z 3 zespołem w tabeli, a o mistrzostwo nie są jeszcze do końca pewni.