czwartek, 13 czerwca 2013

ATP Londyn

Evans D. - Del Potro J.M.
Evans D. +5,5 gemów ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 3/10

Wątpię by Evans przegrał ten mecz wysoko i szybko. Gra u siebie, jest dość młody, a miejscowi kibice jak i Brytyjczycy ciągle wierzą, że te młode Brytyjskie talenty w końcu coś udowodnią światu tenisa. Evans potrafi grać na trawie, jest uczony do tego od wielu lat, tutaj świetnie przepracował już fazę przygotowawczą na turnieju w Nottingham. W Londynie na rozkładzie ma już Pellę w dwóch setach i sensacyjnie Nieminena którego pokonał w trzecim secie 6:4. Linia gemowa bardzo wysoka by na trawie nie została pokryta nawet przy ewentualnym 3:6 4:6 typ jest trafiony. Del Potro rzadko kiedy niszczy swoich rywali jak ma jedno przełamanie w zapasie. Nie zapominajmy o tym, że Argentyńczyk jedną nogą był już poza turniejem w pierwszym meczu przeciwko Malisse Xavierowi.

Wynik: 0:6 3:6