środa, 14 sierpnia 2013

ATP Cincinnati

Robredo T. - Wawrinka S.
Wawrinka S. ::: 1,47 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 5:1 dla Robredo... Ale większość wyników na mączce i poza jednym z 2013 roku w Casablance gdzie Tommy wygrał, reszta spotkań poniżej 2008 roku. Dla przykładu w New Haven w USA na hardzie wygrał gładko Szwajcar. Tak jak już pisałem przy analizie z Belluccim, Robredo bardzo marnie gra na hardzie, bilans w tym roku 2:4. Pokonał co prawda Brazylijczyka, ale równie dobrze mógł odpaść z turnieju bo bronił jednego MatchPointa. Ciekawostką jest fakt na pewno, że wczoraj Hiszpan przegrał pierwszy set ze stanu 6:1 w tie-breaku, w drugim secie z 5:0 w tie-breaku musiał bronić MatchBallsa. Wawrinka broni tutaj puntów z półfinału 2012 roku, pokonał Seppiego i nie daję żadnych szans Robredo. Typ tak zwany pewniaczek!

Wynik: 7:5 3:6 6:3