ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

środa, 14 sierpnia 2013

ATP Cincinnati

Goffin D. - Pospisil V.
Pospisil V. ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 3/10

Kto choć raz oglądał ostatnio Pospisila ten nie powinien mieć wątpliwości kto ten mecz powinien wygrać. Vasek gra ostatnio świetnie, w Montrealu o włos był od finału Mastersa, teraz przeszedł pierwszą rundę pokonując kompletnie bez formy Gillesa Simona. Kanadyjczyk na pewno będzie chciał iść za ciosem i grać dalej w turnieju, bo rywal jak najbardziej do ogrania. Goffin nigdy mnie nie przekonywał, okropnie chimeryczny jest Belg, mało zagrań w ataku, to taki typowy dość słaby przebijacz, a Vasek z tego co zauważyłem łatwo sobie radzi z takmi rywalami. David miał tu okropnie łatwo, jakiś MacDonald w pierwszej rundzie, wcześniej mięśniak z Florydy Robby Ginepri ranking +250, i Gabashvili z poziomu Challenger. Co prawda Belg potrafi czasem zrobić dobry wynik pokonując kogoś z czołówki top 40, to jednak bardziej wierzę w formę Kanadyjczyka.

Wynik: 7:5 1:6 7:6(6)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz