ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 4 sierpnia 2013

ATP Montreal

Fognini F. - Baghdatis M. 
Baghdatis M. ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10

Fognini po kapitalnym tourne w Europie na kortach ziemnych gdzie zaliczył 3 finały w tym dwa wygrane teraz bierze udział w turnieju na hardzie w Montrealu. Na pewno różnica czasowa i samo zaaklimatyzowanie trwa jakiś czas, a Baghdatis tutaj ma handicap bo brał udział w turnieju Citi Open gdzie poległ z finalistą Johnem Isnerem. W końcu po beznadziejnej serii porażek Cypryjczyka (od turnieju w Rotterdamie zaliczył 10 przegranych) "Bagietka" wypaliła i w Waszyngtonie zaliczyła dwa zwycięstwa. Myślę, że Marcos będzie chciał trochę podreperować swój ranking dwoma zbliżającymi się Mastersami i US Open, w końcu hardy to jego ulubiona nawierzchnia w przeciwieństwie do Fogniniego. Warto dodać, że na ostatnim turnieju w Umag można było odnieść wrażenie, że Włoch powoli się wypalił po tej kapitalnej serii zwycięstw (13 z rzędu wygranych). W Kanadzie liczę na jego dalszą zniżkę formy. H2H 2:1 dla Włocha, ale Fabio wygrał dwa razy na mączce, a raz na hardach Baghdatis.

Wynik: 1:6 6:1 6:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz