ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

piątek, 30 sierpnia 2013

ATP US Open

Granollers-Pujol M. - Ram R.
Ram R. +2,5 seta ::: 1,54 ::: Pinnacle ::: 3/10

Grannolers nigdy nie był i prawdopodobnie nie będzie wirtuozem na kortach twardych. Jest to typowy clayowy przebijacz, bez kończącego uderzenia. Choć na pewno grać pod siatką potrafi. Po dobrych wynikach na mączce w Europie, na hardach już w Stanach nie robił szału. Do tego warto dodać, że w pierwszej rundzie Hiszpan męczył się niemiłosiernie z przeciętnym Zoppem w 5 setówce. Amerykanin Rajeev Ram to typowy gracz z dobrym serwisem który preferuje ataki, a taki defensor jak Foginini nie miał nic do powiedzenia przeciwko Ramowi. Dziś gram po najmniejszej linii oporu po dość przyzwoitym kursie, myślę, że jeden set, a nawet zwycięstwo w meczu nie będzie dla mnie wielkim zaskoczeniem.

Wynik: 3:6 4:6 6:2 6:3 7:5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz