ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

środa, 21 sierpnia 2013

ATP Winston-Salem

Monfils G. - Robredo T.
Monfils G. -1,5 gema ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10

Gram na murzyna bo nadal będę twierdził, że Robredo na hardzie jest o wiele słabszy niż na nawierzchni ziemnej. Monfils pokazał na co go stać w meczu z Pellą, wrócił po dość długiej przerwy od gry i od razu wynik 6:2 6:2. Taka jest prawda, że Gael od Australian Open nie grał na hardach, ale jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że nagle zapomniał jak się gra. Na pewno chce przed US Open zbudować dobrą formę i przyzwyczaić się do takich kortów. Robredo wymęczył mecz w Cincinnati z Belluccim który równie dobrze mógł przegrać, później pokonał Wawrinkę, ale kto oglądał ten mecz to wie jak wielką zasługą przyczynił się sam Wawrinka do zwycięstwa Tommiego. Już z takim Czechem Berdychem ugrał zaledwie 3 gemy. Widzi mi się tutaj gładki wynik 2:0 dla murzyna.

Wynik: 7:6(2) 4:6 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz