ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

czwartek, 12 września 2013

ATP Davis Cup


Polska - Australia 
Polska ::: 3,61 ::: Pinnacle ::: 3/10


Jestem bardzo ciekawy jaki bukmacherzy wystawią kurs na to spotkanie. Osobiście przyznam się, że ostrze sobie zęby na ten typ jak i na resztę kursów z Warszawskiego Torwaru. Wszystko co będzie ponad 1,50 na Polskę biorę z pocałowaniem ręki.
Oddsmarkerzy z jednej strony mają porażki Janowicza, Kubota, Frytkę i Matka na turnieju US Open, z przeciętnymi wynikami, plus informacjami o domniemanej kontuzji Jerzego, a z drugiej Australię która nie potrafi grać na nawierzchniach ziemnych, a ich zawodnicy to wielka niewiadoma... Młody nieokrzesany Tomic z dziwnymi epizodami w relacjach z ojcem i Lleyton Hewitt który jak na swój wiek dobrze i przede wszystkim długo pograł na tegorocznym US Open, a wszystko to na polskiej ziemi w stolicy narodu.
Po kompromitacji reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw świata i zawodników na eurobaskecie, jedyne nadzieje Polaków zostaną skierowane na naszych tenisistów którzy mogą osiągnąć historyczny awans do głównej grupy Pucharu Davisa.
Mecz w mediach określony mianem "Stulecia", organizatorzy turnieju lokują tutaj mocne nadzieje, na awans. I tu się z nimi zgadzam! Osobiście mam takie zdanie, że Janowicz wcale nie miał tak poważniej kontuzji na US Open, a wszystkie porażki naszych "Panów" na ostatnim turnieju wielkoszlemowym były w moim mniemaniu spowodowane chęcią szybkiego powrotu do kraju i przygotowanie się na ten turniej. Jego zachowanie i pretensje do "wszystkich" w meczu z Gonzalesem było mocno irytujące, jakby coś go poważnie bolało to mógłby zejść z kortu, a nie w kolejnym dniu jeszcze przegrać w deblu. Mniejsza oto... Jerzy swoją karierę w challengerach głównie robił na mączce, a na tej nawierzchni chyba gra lepiej niż na hardzie.
Hewitt od 2010 roku przegrał 6 spotkań na mączce i ani razu nie wygrał. Doświadczony Australijczyk pewnie ustawi się na przebijanie, ale dobrze poruszający się po korcie będzie go kończył z forehandu lub dropszotami.
Tomic z doświadczonym Kubotem też nie powinien mieć większych szans. Bernard na tej nawierzchni ograł samych clayowych ogórków. W tym sezonie z Monaco ugrał 2 gemy, ze Stepankiem 5, z Dolgopolovem 6. Kolejna sprawa to uważam, że Australijczycy w Europie grają dużo gorzej niż na innych kontynentach, teza oparta na wynikach. Nasz debel powinien być formalnością...


Wynik: Australia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz