piątek, 27 września 2013

Liga Mistrzów 2013/2014

PSG - Benfica
PSG ::: 1,80 ::: Bet365 ::: 3/10

Benfica to bez wątpienia frajerzy piłkarscy poprzedniego sezonu. W finale Ligi Europy stracili bramkę w ostatnich minutach meczu z Chelsea, w lidze na dwie kolejki przed końcem przegrali kluczowy mecz o mistrzostwo Portugalii również w ostatnich minutach, choć Benfica większość sezonu była liderem tabeli. O przegranym pucharze krajowym i stracie dwóch bramek w okolicach 80 minuty w dwie minuty nie ma sensu głębiej opisywać. Ostatnio doszło w tym klubie do niemałej afery z trenerem który wdał się w szarpaninę z policją i ochroną stadionu.
To powinien być jeden z kluczowych meczów o miejsce numer 1 w tabeli grupy C. Benfica w LM nie wygrała żadnego z ostatnich 6 wyjazdowych spotkań. Za to rok temu PSG w swojej grupie gromiło u siebie i pokonało FC Porto po dramatycznym dobrym meczu, czyli rywala z Portugalii Benfici Lizbona. W tym sezonie Francuzi o ile można nazwać ten klub szejków wygrali już dość wysoko na wyjeździe 1:4. PSG budowane jest na mocno finansowo-politycznym fundamencie. Od klubu oczekiwane są przede wszystkim sukcesy na arenie międzynarodowej, a sami zawodnicy będą dostawać dodatkowe premie za dobrą grę.
Uważam też ten typ za valuebet, bo gdyby zamiast PSG wpisać klub taki jak np. Bayern, Barcelona, Manchester United to wtedy prawdopodobnie mielibyśmy kursy w granicach 1,20-1,60. PSG uważam za mocny klub, wielu go traktuje jak niewypał Manchester City, ale tak moim zdanie nie jest. Paryżanie pokażą klasę w pałacu książąt.