ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

niedziela, 10 listopada 2013

ATP World Tour Finals - Londyn

Nadal R. - Federer R.
Nadal R. ::: 1,36 ::: Pinnacle ::: 3/10

Federer nie potrafi grać z Nadalem jak i żaden inny zawodnik z touru który gra jednoręcznym backhandem. Po pierwsze Nadal wali bomby na linię końcową i Federerowi trudno się ustawić do odebrania piłek. Po drugie rotacja awansująca jaką nadaje Rafa piłkom, jest niezwykle trudna do odebrania przez jednoręczny backhand który jest dobry na proste piłki. Tak Roger bardzo często wali w siatkę, albo musi grać delikatnie wyżej, a to najczęściej kończy się wyrzuceniem piłki na aut, bądź "wystawieniem" na skarcenie przez forehand Hiszpana.
Co tu więcej pisać grali ze sobą mnóstwo razy, podmęczony Argentyńczyk to nie Hiszpan w niebywałej formie który celuje tutaj w zwycięstwo by wszystkim udowodnić kto jest w tym roku #1. Djokovic w meczu na mecz traci sety, co może mu wyjść tylko bokiem w dalszej fazie turnieju. Co lepsze Djokovic już nie raz miał w tym roku bardzo wielkie problemy z pokonaniem Wawrinki, a kurs na niego jest dwukrotnie niższy niż na Nadala, a wszystko moim zdaniem jest spowodowane przez markę Rogera jaką sobie wypracował przez ostatnie lata.

Wynik: 7:5 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz