wtorek, 19 listopada 2013

Mecz towarzyski

Polska - Irlandia
Irlandia DNB ::: 2,10 ::: Bet-at-home ::: 3/10

Pomimo, że Reprezentacja Polski nie budzi już u kibiców frustracji czy "wku******" tylko śmieszność i politowanie to jednak w kolejnym meczu znowu jesteśmy faworytami. Kto miał nieprzyjemność oglądać kompromitację we Wrocławiu która równie dobrze mogła się skończyć wynikiem 0:4 czy nawet 0:5 ten wie, że w grze na Polskę po kursie w granicach 2,00 nie ma żadnego value i jedynym argumentem za kadrą Nawałki jest łut szczęścia oraz liczenie na przełamanie.
Prawdopodobnie dzisiaj na boisko ma wyjść kompletnie inna jedenastka oprócz dwóch osobistości, kapitana bileciarza i to drewno w ataku. Przepraszam, to europaleta! Nasi kopacze potykają się o własne nogi, brak pomysłu ataku pozycyjnego który nie istnieje, gra na aferę i liczenie na wyżej wymienioną paletę która jest tak skuteczna, że swego czasu dziennikarze wyliczyli mu ponad 700 minut bez gola, a przełamanie nastąpiło w meczu... z San Marino.
Iralndia gra twardo jak przystało na wyspiarzy, prawdopodobnie dzisiejszy brak zrozumienia w obronie będzie jeszcze większy niż w poprzednim meczu ze Słowacją. Kurs ponad 3,00 na Irlandię to dobre value przy takich okolicznościach.

Wynik: 0:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz