czwartek, 26 grudnia 2013

Abu Dhabi

Murray A. - Tsonga J-W. 
Murray A. ::: 1,60 ::: Bet365 ::: 1/10

Jakby nie patrzeć na ten mecz przez pryzmat kontuzji Murraya to mamy tutaj value. Andy w mojej opinii to zawodnik posiadający największy wachlarz zróżnicowanych zagrań, tylko jego problem tkwi w psychice i braku regularności jaką posiadają Djokovic oraz Rafael Nadal.
Ostatnich 7 meczy jakie rozegrało tych dwóch Panów zwycięstwo padło łupem Szkota. Choć Tsonga czasem wspina się na swoje wyżyny umiejętności i nie raz gra na najwyższym światowym poziomie to jednak takie okresy dobrej gry u niego trwają za krótko. Po kilku dobrych zagraniach potrafi psuć piłki seryjnie.
Francuz gra atletyczny tenis, im szybciej, mocniej, oraz trzyma dobrze swoje pierwsze podanie. Ale na kombinacyjny tenis Murraya często brak mu po prostu pomysłu. Odnośnie kontuzji reprezentanta Wielkiej Brytanii to solidnie przepracował okres rehabilitacji. Z tego co można było wyczytać w internecie, opuścił nawet świąteczne wizyty z rodziną oraz dziewczyną by móc jeszcze więcej trenować i powrócić do swojej optymalnej formy przed zbliżającym się Australian Open.

Wynik: 5:7 3:6

Abu Dhabi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz