środa, 25 grudnia 2013

Abu Dhabi

Ferrer D. - Wawrinka S. 
Ferrer D. ::: 1,80 ::: Betsson ::: 2/10

Teoretycznie jest to pierwszy mecz sezonu 2014, więc ze stawkami nie ma co szaleć. Każdy z nas wie na co stać Hiszpana, niezwykle waleczny zawodnik który nawet na takich turniejach pokazowych daje z siebie wszystko. W 2012 roku wygrał z Berdychem, przegrał z Djokovicem i pokonał w meczu o 3 miejsce Tipsarevica. Rok wcześniej w 2011 pokonał Tsongę, Nadala i dopiero w finale znów poległ z Djokovicem.
W Abu Dhabi jest gorąco więc klimat teoretycznie bardziej powinien sprzyjać Hiszpanowi. Akcje Wawrinki bardzo mocno poszły w górę po poprzednim sezonie, ale jego spektakularne mecze mógłbym wymienić dwa, z Australian Open i US Open przeciwko Djokovicowi. Teoretycznie wypadł dobrze na turniejach Australian Open, Mastersie w Madrycie, French Open i US Open.
Ostatni ich mecz był na turnieju kończącym w Londynie, wygrał po trzech setach Stanisław Wawrinka, ale warto dodać, że tylko zwycięstwo dawało Szwajcarowi awans do "fazy pucharowej", a David Ferrer po chyba jednym z najlepszych sezonie w karierze pod koniec sezonu już ledwo zipał na korcie.

Wynik: 7:5 6:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz