poniedziałek, 16 grudnia 2013

La Liga 2013/2014

Valencia - Real Madrid 
Real Madrid ::: 1,63 ::: Bet365 ::: 3/10
Real Madrid (-1 HA) ::: 2,08 ::: Bet365 ::: 1/10

Valencia to typowa drużyna własnego boiska, ale w tym sezonie bez atutów by walczyć o czołówkę La Liga. Ich 9 pozycja w tabeli świetnie odwzorowuje ich tegoroczną formę gdzie zespoły top 3 są w granicach dwukrotnej liczby punktów co "Nietoperze".
Realowi Madryt odjechała czołówka na 5 punktów i raczej już nie mogą pozwolić sobie na takie wpadki jak z Osasuną po remisie 2:2. Warto wspomnieć, że sędzia dość mocno pomógł gospodarzom przy tym wyniku. Uważam, że "Galaktyczni" prędzej wygrają na Mestalla 0:5 niż stracą punkty w drugim ligowym meczu z rzędu. 20 stycznia tego roku w Valencii padł wynik właśnie 0:5 dla Realu, teraz wydawać by się mogło, że gospodarze są w jeszcze gorszej formie niż w styczniu.
Moim zdaniem Real ma wszystko w tym mecz by zgarnąć 3 punkty, a handicap azjatycki (-1) po kursie 2,09 wygląda całkiem przyjemnie.
W poniedziałek 16 grudnia pojawiła się informacja o zwolnieniu ze stanowiska trenera Valencii Mirsolava Djukica, co teoretycznie powinno jeszcze bardziej pogrążyć sytuację gospodarzy przed meczem z Realem Madryt.
Dodam jeszcze, że w środku tygodnia oba zespoły zagrają mecze z okazji Copa del Rey, choć starcia z drużynami Segunda B nie powinny mieć większego wpływu na niedzielne ligowe spotkanie.

Wynik: 2:3

Valencia - Real Madryt

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz