ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

wtorek, 7 stycznia 2014

AAMI Kooyong Classic

Gasquet R. - Thompson J.
Thompson J. ::: 6,46 ::: Pinnacle ::: 1/10

Thompson J. to młokos z rocznika 1994... Ale w 2010 roku na tym samym turnieju Bernard Tomic z rocznika 1992 roku (czyli wtedy miał 17 lat) pokonał wtedy uwaga! Novaka Djokovica (kurs około 7,00). Warto dodać, że ten młody Australijczyk Jordan Thompson wywalczył dziką kartę do zbliżającego się wielkiego szlema, stoi przed nim wielka szansa. Ciekawostką na pewno jest fakt, że od 2010 roku bilans meczy Australijczyków na "ATP Kooyong" wygląda 10:0.
Odnośnie Richarda Gasqueta to w Doha narzekał na kontuzje pleców i grał na pół gwizdka. Myślę, że na tym turnieju nie będzie się wysilał i puści bokiem mecz reprezentantowi gospodarzy, niedługo zbliża się Australian Open i wątpię by narażał swoje zdrowie na jakiejś mało prestiżowej pokazówce.
Jordan Thompson wszedł na ten turniej za Lleytona Hewitta. Jako ciekawostkę jeszcze dodam, że aktualnie w Pinnacle limit stawki na ten mecz jest 767, a w pozostałych trzech 1534.
 
Wynik: 7:5 3:6 7:6(4)

- - - - -

O tym turnieju pisałem już rok temu, większość wygrywa tutaj dogów, jest to turniej pokazowy i więcej tam zabawy (Bolleli wygrywa mecz ze stanu 1:6 0:3) niż rzeczywistej sportowej gry.
Typy na sucho, oczywiście na dogów (Pinnacle):
Berdych T. - Verdasco F. ::: 2,50
Dimitrov G. - Nishikori K. ::: 2,20
Stanislaw W. - Gilles S. ::: 2,37

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz