ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

środa, 8 stycznia 2014

AAMI Kooyong Classic

Wawrinka S. - Thompson J.
Thompson J. ::: 5,40 ::: Pinnacle ::: 1/10

O tym turnieju pisałem już wcześniej i rok temu. Dzisiejszego meczu z Gasquetem co prawda nie oglądałem, ale ten młody Australijczyk miał bodajże 2-3 MatchBalls! Zabrakło tak niewiele by kurs ponad 6,00 wszedł.
Wawrinka pokazał już swoją nieudolność na turnieju pokazowym w Abu Dhabi, później wygrał Chennai, a dzisiaj tutaj przegrał z Simonem Gillesem. To bardzo sympatyczny człowiek i coraz bardziej sławny. Nie zdziwię się jak jutro ten mecz przegra.

Wynik: Mecz się nie odbył

- - - - -

Jutro rozegrane zostaną 4 mecze i jakoś ciężko mi w to uwierzyć by w tych spotkaniach wygrali sami faworyci na tym turnieju pokazowym. Warto dodać, że już w 2010 roku przegrał tutaj Djokovic z młodym Bernardem Tomicem. H2H Djokovica i Juana Monaco 8:0, kurs na Argentyńczyka 8,00 w Pinnacle. Jak Serb ma przegrać to tylko jutro. W piątek odbijamy ewentualne straty na meczu Hewitta z Murrayem.
Djokovic N. - Monaco J. ::: 8,04
Dimitrov G. - Verdasco F. ::: 2,10
Berdyh T. - Nishikori K. ::: 2,50

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz