ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

czwartek, 9 stycznia 2014

AAMI Kooyong Classic

Hewitt L. - Murray A. 
Hewitt L. ::: 2,75 ::: Bet365 ::: 2/10

Wynik: 7:6(1) 7:6(4)

Thompson J. - Monaco J. 
Thompson J. ::: 4,00 ::: Bet365 ::: 1/10

Wynik: 6:4 6:2

Verdasco F. - Kyrgios N. 
Kyrgios N. ::: 3,50 ::: Bet365 ::: 1/10

Wynik: (2)6:7 6:3 7:6(4)

Moją perełką dnia oczywiście jest bet na Hewitta. Wygrał on ostatnio turniej w Brisbane pokonując w trzech setach Rogera Federera, widać że jest w dobrej formie. Za to Murray myślami pewnie jest na Australian Open. Warto dodać, że w turnieju w Doha pomimo prowadzenia 6:3 3:0 z Florianem Murrayem, dokończył mecz który ostatecznie przegrał. Podobno doskwierała mu kontuzja pleców. Patrząc na jego dyspozycję na pokazówce w Abu Dhabi i ATP Doha wątpię by jutro wypruwał sobie flaki na korcie przed gwiazdą australijskiego tenisa.
W 2012 roku Hewitt wygrał tutaj 3 mecze z Del Potro, Berdychem i Raonicem. Podobnie było w 2011 roku gdzie pokonał Monfilsa, Nikolaya Davydienkę i Youzhnego.
Dodam też fakt, że jutro 10 stycznia na tym turnieju jest wstęp darmowy dla dzieci, czyli piknikowy nastrój pod gospodarzy. Pół żartem, pół serio młodzież będzie biła brawo pod zwycięstwa gospodarzy.
Tutaj macie przykład innej pokazówki i dwóch zwycięstw T. Kokkinakisa (rocznik 1996) przeciwko Dodigowi Ivanowi czy Jeremiemu Chardiemu.
Odnośnie pozostałych typów to na przestrzeni ostatnich 3 lat bilans Australijczyków na tym turnieju wynosi 10:2. A ta jedna porażka to właśnie Jordana Thompsona który miał bodajże 2-3 match pointy z Richardem Gasquetem, druga z Youzhnym.
Kursy moim zdaniem mocno przesadzone i kompletnie nie do gry na faworytów. Fajnie też wygląda AKO w różnych kombinacjach z tych typów, od 10 do nawet 35!.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz