ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

piątek, 10 stycznia 2014

ATP Sydney i ATP Australian Open - Kwalifikacje

Del Potro J. - Tomic B.
Del Potro J. ::: 1,31 ::: Pinnacle ::: 3/10

Kurs dość marny, ale na dokładny wynik nie zaryzykowałbym swoich pieniędzy. Argentyńczyk ma swoje przestoje w grze, a Tomic broni tutaj tytułu. Na Australian Open trafił w pierwszej rundzie na Nadala więc zrobi tutaj wszystko by wygrać. Choć jest to zawodnik o klasę gorszy od Juana Martina Del Potro to jednak powinien powalczyć. Dziś w końcu zwycięzca wielkiego szlema z 2009 roku wskoczył w meczu z Tursunovem na właściwe tory, siedział mu dobrze serwis i kontrolował wymiany. Za to Tomic musiał się nieźle napocić w meczu z kolejnym Ukraińcem, trzeba przyznać szczerze, że dzisiaj wyglądał "blado".

Wynik: 6:3 6:1

Klizan M. - Thiem D. 
Thiem D. ::: 1,73 ::: Pinnacle ::: 3/10

Z reguły unikam grania kwalifikacji, ale tutaj naprawdę warto spróbować. Martin Klizan zakwalifikował się do głównego turnieju jako Lucky Looser, więc czy ten mecz wygra czy przegra jest mu totalnie obojętny. Warto dodać, że w kwalifikacjach i tak się męczył, rok temu miał beznadziejny sezon, a bez motywacji będzie grało mu się jeszcze gorzej. Jest to typ zawodnika lenia i po takim kursie warto atakować Thiema, bo kursy już i tak lecą w dół.

Wynik: 2:6 5:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz