ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

czwartek, 9 stycznia 2014

ATP Sydney

Tomic B. - Stakhovsky S.
Tomic B. ::: 1,55 ::: Pinnacle ::: 7/10

Wystarczy sobie obejrzeć dwa półfinały by odnieść wrażenie kto powinien w tym meczu wygrać. Tomic w meczu z Dolgopolovem zagrał świetnie, niezwykle ambitnie, w defensywie wyczyniał cuda i przede wszystkim był skupiony przez większość meczu. Pierwszy set mógł paść jego łupem 6:2.
W drugim ćwierćfinale Australijczyka mieliśmy świetny przykład jak psychika zawodnika jest ważna w meczu. Matosevic ten mecz przegrał sam ze sobą, a cało spotkanie nie było na wysokim poziomie. W kluczowym momentach Marinko nie wytrzymywał tempa i sam tracił głupio punkty. Już nie wspomnę o tym, że jego 80-90% zagrań po linii nie wchodziło, a były to najczęściej ważne piłki. Tak oto sam się wystrzelał po autach, a Stakhovskiemu pozostało w drugim secie bronić tylko dwa przełamania.

Wynik: (4)6:7 7:5 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz