ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

poniedziałek, 20 stycznia 2014

Australian Open

Wawrinka S. - Djokovic N.
Wawrinka S. +2,5 seta ::: 2,15 ::: Pinnacle ::: 5/10

Ten mecz obok (oby do nich doszło) Murray - Federer, Murray - Nadal, Nadal - Djokovic może być jednym z najciekawszych w turnieju. Co prawda H2H 2:17 na korzyść Djokovica, ale ich dwa ostatnie mecze w Wielkim Szlemie to jedne z najbardziej dramatycznych spotkań z 2013 roku. Rok temu na Australian Open 5 setów i decydujący set 12:10, na US Open również 5 setów. Jeszcze w 2006 roku w meczu do trzech wygranych setów rozegrali kolejną 5 setówkę.
Djokovic wiadomo, wielki faworyt, ale on nie byłby sobą gdyby nie miał po drodze jakiegoś dramatycznego meczu, do tego zawsze ciężej grało mu się z takimi zawodnikami jak Roger Federer którzy grają często jednoręcznym backhandem.
Wawrinka świetnie zaprezentował się w meczu z Tommym Robredo, świetny serwis, precyzyjny backhand i ogólnie wyglądał bardzo pewnie, świeżo.
Taki kurs moim zdaniem to świetne value, wątpię by któryś z zawodników wygrał tutaj gładko 3:0. Patrząc na ich dwa ostatnie pojedynki z Wielkich Szlemów kurs na Wawrinkę mocno zawyżony.

Wynik: 2:6 6:4 6:2 3:6 9:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz