ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

środa, 29 stycznia 2014

Premier League

Tottenham - Manchester City
Manchester City ::: 1,96 ::: Pinnacle ::: 2/10
Manchester City (-1 HA) ::: 2,60 ::: Bet365 ::: 1/10

Podobno każdy mecz jest ważny, ale dla Manchesteru City wydaje się, że ten dzisiejszy jest najważniejszy. Najwyższy czas zweryfikować, potwierdzić swoją formę, postawić kropkę nad "i" na piekielnie trudnym terenie jakim jest bez wątpienia White Hart Line, że to właśnie niebieskiej stronie Manchesteru należy się lider Premier League.
Tottenham po zmianie trenera i w końcu odżył, złapał wiatr w żagle i zaczął punktować, dzielą ich tylko 3 punkty by zrównać się z Liverpoolem który i tak pozostanie na 4 miejscu pomimo lepszego bilansu bramkowego. Warto dodać, że na początku stycznia przegrali wyjazdowy mecz z aktualnym liderem Arsenalem Londyn 2:0.
City gromi każdego, dużo strzelają, wszyscy pod nosem mówią że to oni wygrają w tym sezonie ligę angielską i trudno się z tą opinią nie zgodzić. Pellegrini plejadę piłkarskich gwiazd poukładał w jednolity kolektyw który punktuje każdego strzelając po kilka bramek. Od 19 meczów są niepokonani, tylko 2 razy remisując. Przez ten czas pokonali między innymi Bayern Monachium, Arsenal Londyn, Liverpool.
Oba zespoły podejdą do tego meczu bez większych osłabień, choć i tak trzeba przyznać, że ławka City jest jedną z najmocniejszych w lidze.
W rundzie "jesiennej" City wygrało u siebie z kogutami aż 6:0, dziś może aż takiego pogromu nie będzie, ale dwubramkowe prowadzenie wcale mnie nie zdziwi.

Wynik: 1:5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz