ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

niedziela, 16 lutego 2014

ATP Memphis

Nishikori K. - Karlovic I. 
Karlovic I. +1,5 seta ::: 1,74 ::: Pinnacle ::: 2/10

Ten turniej w Memphis przypomina mi ubiegłoroczny w Bogocie gdzie wygrał Karlovic. Jest tutaj bez wątpienia w dobrej formie, ale jaka może być u niego forma? Ktoś tu fajnie określił grę z Chorwatem. "Z nim się nie gra, tylko przechodzi od lewej do prawej strony kortu". Trudno się z taką opinią nie zgodzić. Serwisy do 0 albo 15 i "weź tu człowieku z nim graj". 
Odnośnie niskiego Japończyka to wiadomo... fajnie gra, dużo biega, waleczny chłopak. Ale dzisiaj przyjdzie mu zagrać zupełnie inny mecz z wiadomych względów. Warto dodać, że Kei stracił na tym turnieju aż 8 razy swoje podanie, co źle wróży na finałowy mecz.
Ogólnie to nie lubię obstawiać takich meczy gdzie o końcowym zwycięstwie decydują detale, bądź 1-2 piłki, ale tutaj jeden set powinien Karlovic wygrać ze swoim atomowym serwisem.

Wynik: 6:4 7:6(0)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz