ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

sobota, 22 lutego 2014

ATP Rio de Janeiro

Dolgopolov A. - Ferrer D. 
Dolgopolov A. +1,5 seta ::: 2,07 ::: Pinnacle ::: 2/10
Dolgopolov A. ::: 4,50 ::: Bet365 ::: 1/10

H2H 1:7, ale warto dodać, że tylko w jednym z meczów Dolgopolov nie urwał seta, było to w 2011 roku na turnieju w Paryżu. We wszystkich pozostałych meczach zawsze walczyli jak równy z równym, a na turnieju w Nicei w 2011 roku właśnie na mączce górą był reprezentant Ukrainy.
Aleksandra na pewno stać tutaj na dobry wynik, w pierwszym meczu pokonał Almagro po 3 setach, później pomęczył się z Bagnisem który zagrał niezwykle ambitnie, a w trzecim meczu turnieju zmasakrował zmęczonego Włocha Fabio Fogniniego 6:1 6:1. Myślę, że jego ambicje pozwolą mu na awans do finału.
Ferrer z Belluccim który zagrał świetny mecz (w szczególności ataki po linii które są dla Ferrera zabójcze), jak i cały turniej to jednak Brazylijczyk był w stanie urwać set. Ferrer ma swoje przestoje w meczach od jakiegoś czasu, choć mączka to jego żywioł, to na kombinacyjny, niewygodny tenis Dolgopolova będzie mu moim zdaniem trudno wygrać.

Wynik: 6:4 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz