ATP Rio de Janeiro

Dolgopolov A. - Ferrer D.
Dolgopolov A. +1,5 seta ::: 2,07 ::: Pinnacle ::: 2/10
Dolgopolov A. ::: 4,50 ::: Bet365 ::: 1/10

H2H 1:7, ale warto dodać, że tylko w jednym z meczów Dolgopolov nie urwał seta, było to w 2011 roku na turnieju w Paryżu. We wszystkich pozostałych meczach zawsze walczyli jak równy z równym, a na turnieju w Nicei w 2011 roku właśnie na mączce górą był reprezentant Ukrainy.
Aleksandra na pewno stać tutaj na dobry wynik, w pierwszym meczu pokonał Almagro po 3 setach, później pomęczył się z Bagnisem który zagrał niezwykle ambitnie, a w trzecim meczu turnieju zmasakrował zmęczonego Włocha Fabio Fogniniego 6:1 6:1. Myślę, że jego ambicje pozwolą mu na awans do finału.
Ferrer z Belluccim który zagrał świetny mecz (w szczególności ataki po linii które są dla Ferrera zabójcze), jak i cały turniej to jednak Brazylijczyk był w stanie urwać set. Ferrer ma swoje przestoje w meczach od jakiegoś czasu, choć mączka to jego żywioł, to na kombinacyjny, niewygodny tenis Dolgopolova będzie mu moim zdaniem trudno wygrać.

Wynik: 6:4 6:4