ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

czwartek, 6 lutego 2014

ATP Vina del Mar, ATP Zagreb, ATP Montpellier

Berrer M. - Evans D.
Berrer M. ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10

Evans wygrał z Hajkiem, ale Czech zaprezentował się bardzo słabo i nadal będę twierdził, że Daniel Evans na tym turnieju ma dużo szczęścia, że gra dalej.
Niemiec Berrer jest od niego o 10 lat starszy, gra przede wszystkim na hali i osiąga tam dobre wyniki. W tym turnieju kwalifikacje przeszedł jak burza i wygrał pierwszy mecz w głównej rundzie.
Rok temu również startował w tym turnieju, ale w czwartym meczu zatrzymała go kontuzja w trzecim secie. W tym roku powinno być już wszystko po jego myśli.

Wynik: 6:1 1:6 (4)6:7

Istomin D. - Tursunov D.
Tursunov D. ::: 2,09 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 1:3 na korzyść Rosjanina. Co warto dodać, Panowie spotkają się już trzeci raz w tym roku. W Sydney górą był Tursunov, na Australian Open Denis Istomin który był w wybornej formie, a mecz rozgrywali w ogromny upał.
Między nimi jest jakaś "zdrowa" rywalizacja. Pomimo, że dla Rosjanina to będzie pierwszy mecz na tym turnieju to on jest dla mnie faworytem.
Uzbek w pierwszej rundzie miał do pokonania dość przeciętnego Illhana który "sam" się przełamał w kluczowych momentach. Mecz z cyklu 50/50 szans, ale minimalne większe (przez korzystny bilans meczy bezpośrednich) daję jednak Dimitrovi Tursunovowi.

Wynik: 7:5 6:4

Garcia-Lopez G. - Giraldo S.
Garcia-Lopez G. ::: 2,09 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 2:1 i wszystkie mecze były 3-setowe. W tym roku na turnieju w Auckland wygrał Hiszpan, a raz na nawierzchni ziemnej w 2011 roku na turnieju w Gstaad Santiango Giraldo.
Mecz jak dla mnie typowy 50 na 50 szans, ale minimalnei większe daje Hiszpanowi. Bardziej cenię jego umiejętności, w pierwszej rundzie pokonał Reistera, a w drugim meczu Włocha Lorenziego który był w wybornej formie.
Giraldo zaliczył dość nieudany sezon 2013, tutaj co prawda pokonał Granollersa, ale z nim zawsze dobrze mu się grało. Mecz prawdopodobnie będzie zacięty i pewnie 3-setowy, ale powinien zwycięsko wyjść z niego bardziej doświadczony Hiszpan. Liczę tutaj na swoją intuicję.

Wynik: 6:3 4:6 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz