sobota, 8 lutego 2014

ATP Vina del Mar

Fognini F. - Almagro N.
Fognini F. ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 4/10

Co wiemy o Almagro? Praktycznie nic. Wrócił po bardzo długiej przerwie na korty i w pierwszym meczu stracił set z przeciętnym Alundem. W drugim meczu trafił na Daniela Taro z rocznika 1993 który przegrał zgodnie z moimi przewidywaniami dość gładko. Co warto podkreślić? Bardzo słaby procent trafionego pierwszego serwisu. Fabio Foginini od jakiegoś czasu jest w świetnej formie, pamiętam jak rok temu zaliczył trzy finały pod rząd w tym dwa wygrane. Na Davis Cupie zagrał świetne dwa mecze, tutaj również odniósł już dwa zwycięstwa i zagrał dobry mecz z Jeremym Chardym. H2H 2:4, ale dość dawne bo z lat 2009-2007. Rok temu spotkali się dwa razy, na mączce wygrał Fabio, a w Valencii Almagro. Stawiam na formę Włocha.

Wynik: 6:4 1:6 7:6(5)