ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

niedziela, 9 lutego 2014

ATP Zagreb

Haas T. - Cilic M.
Cilic M. ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 3/10

Po pierwsze stawka niższa z powodu iż już tutaj przed półfinałami grałem na zwycięstwo Cilica w całym turnieju. Krótko i na temat: Cilic wygrał ten turniej 3 krotnie, przed turniej przeszedł jak burza nie tracąc ani razu seta.
Tommy Haas w swojej drabince miał 3 zawodników z okolic setki rankingowej. Becker urwał mu set, Kuznetsov doprowadził do tie-breaka, a w meczu z Danielem Evansem rzucił rakietą, miał pretensje do sędziego, oraz swoje przestoje w meczu... w skrócie cały Tommy.
Moim zdaniem Niemiec jest daleki od swojej optymalnej dyspozycji, a Cilic gra tutaj "swoje". W finale prawdopodobnie pokaże swój najlepszy, jest bardziej opanowany, nie ma aż takich przestojów w grze. Nie ma sensu porównywać zawodników z setki rankingowej do gracza top 10-20.

Wynik: 3:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz